HÄR FINNS HUNDSKOLAN VISION

HÄR FINNS HUNDSKOLAN VISION

Hundskolan Vision

Ligger vackert beläget i Arjeplog på en privat udde Muossejetjolme, 60 meter till sjön Aisjaure och med 5 ha stor åkermark där hundarna får spring fritt, självklart under uppsikt av en hunddressör. Det kan inte bli bättre.

 

Här finns Hundskolan Vision

Kontakt

Hundskolan Vision

Muossjetjolme

938 94 Arjeplog

mobil:+46 (0) 70-6889667

e-post:
info@hundskolanvision.se

Följ oss på Facebook

Följ oss på Instagram

Hundskolan Vision

Ligger vackert beläget i Arjeplog på en privat udde Muossejetjolme, 60 meter till sjön Aisjaure och med 5 ha stor åkermark där hundarna får spring fritt, självklart under uppsikt av en hunddressör. Det kan inte bli bättre.

Här finns Hundskolan Vision

Kontakt

Hundskolan Vision

Muossjetjolme

938 94 Arjeplog

mobil:+ 46 (0) 70-6889667

e-post:
info@hundskolanvision.se

Följ oss på Facebook

Följ oss på Instagram