Köpvillkor
Då du köper en film, direkt på nätet, och en film som du kan se direkt så kan vi inte, i normalfallet, göra några returer eller betala tillbaka några pengar. Instruktionerna och filmen är att betrakta som konsumerad i den stund du köper din film och laddar ned instruktionerna. Naturligtvis hjälper vi till och ser till att det fungerar och får du problem kontakta vår support.
Filmer och medföljande texter ska fungera som råd och stöd om hur du ska kunna utveckla din hund utifrån dina önskemål. Är du tveksam om hur du ska göra, kontakta en professionell hunddressör. Hundskolan Vision tar inte ansvar för eventuella skador som uppkommer på dig, din hund eller någon/något i din omgivning.
I och med att du fullföljer ett köp och registrerar ett konto hos Hundskolan Vision/Webdog så godkänner du köpevillkoren samt också att vi lagrar de uppgifter du lämnar hos oss i enlighet med gällande lagstiftning.